Новинка

Халат трикотажний жіночий на блискавці короткий рукав з 52 по 62 розмір бавовна арт.D 141
400 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: D 141
+380 (68) 993-88-70
Олена- +380 (97) 704-62-49Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий трикотажний халат на блискавці, з коротким рукавом, з пояском, що зав'язується ззаду, регулюючи об'єм по лінії талії, по боках накладні кишені. Розміри з 52 по 62. Можна замовити ГУРТОМ —в упаковці 5 халатів різного кольору та різного розміру, або в роздріб, вибравши свій розмір за таблицею, наявність забарвлення уточнюйте на момент замовлення.
| Розмір | Напів-обхват Груді (см.) | Напів-обхват стегон (см). | Довжина (см.) |
|---|---|---|---|
| 52-54 | 59 | 63 | 108 |
| 54-56 | 63 | 65 | 109 |
| 56-58 | 64 | 67 | 110 |
| 58-60 | 65 | 69 | 114 |
| 60-62 | 66 | 71 | 115 |
!!!ВАЖЛИВО!!! Вiдправляємо халат тільки за вашими вимірами!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Довжина виробу по спинці | 108 см |
| Довжина рукава | Короткий |
| Довжина халата | Середня довжина |
| Застібка | Блискавка |
| Колір | Різні кольори |
| Наявність капюшона | Ні |
| Наявність кишень | Так |
| Наявність пояса | Так |
| Обхват грудей | 118 см |
| Обхват стегон | 126 см |
| Обхват талії | 120 см |
| Подарункова упаковка | Так |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 52 |
| Сезон | Літо |
| Склад | віскоза |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Тип халата | Домашній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴



