Новинка

Халат жіночий на блискавці трикотажна бавовна з 48 по 56 розмір виробництва Китай арт.S 370
420 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: S 370
+380 (68) 993-88-70
Олена- +380 (97) 704-62-49Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий трикотажний бавовняний халат на блискавці, без рукавів, з боків — прикрашені рюшами, накладні кишені. Поділ халата та пройма уздовж лінії плеча, так само прикрашені оборкою з рюшами, що робить модель привабливою та ошатною. Пояс зав'язується ззаду, регулюючи об'єм по лінії талії. Розміри з 48 до 56. Можна замовити ГУРТОМ -в упаковцi 5 халатов різного розміру та кольору, або в роздріб, вибравши свій розмір за таблицею.
| Розмір | Напів-обхват Груді (см.) | Довжина (см.) |
|---|---|---|
| 48(XL) | 60 | 107 |
| 50(2XL) | 62 | 109 |
| 52(3XL) | 64 | 111 |
| 54(4XL) | 66 | 112 |
| 56(5XL) | 68 | 115 |
Наявність забарвлення уточнюйте на момент замовлення.
!!!ВАЖЛИВО!!! Вiдправляємо халат тільки за вашими вимірами!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Довжина виробу по спинці | 107 см |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Довжина халата | Середня довжина |
| Застібка | Блискавка |
| Колір | Різні кольори |
| Міжнародний розмір | XL |
| Наявність капюшона | Ні |
| Наявність кишень | Так |
| Наявність пояса | Так |
| Обхват грудей | 120 см |
| Обхват стегон | 120 см |
| Обхват талії | 120 см |
| Оздоблення та прикраси | Волани |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48 |
| Сезон | Всесезонний |
| Склад | бавовна |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Тип халата | Домашній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420 ₴

