Новинка

Жіночий трикотажний халат на блискавці 48 розмір Китай арт.S-15
430 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: S-15
+380 (68) 993-88-70
Олена- +380 (97) 704-62-49Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий трикотажний халат із коротким рукавом, прямого крою, з накладними кишенями, на блискавці, поясок. Розмір: 48,50,52,54,56.
| Розмір | XL(48) | 2XL(50) | 3XL(52) | 4XL(54) | 5XL(56) |
|---|---|---|---|---|---|
| Напів-Обхват Груді (см.) | 58 | 60 | 62 | 66 | 68 |
| Довжина (см.) | 107 | 107 | 108 | 113 | 113 |
!!!ВАЖЛИВО!!! Халат вiдправляємо тільки за вашими вимірами!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48 |
| Обхват грудей | 116 см |
| Обхват талії | 116 см |
| Обхват стегон | 116 см |
| Тип халата | Домашній |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Склад | бавовна |
| Довжина халата | Середня довжина |
| Довжина рукава | Короткий |
| Застібка | Блискавка |
| Наявність капюшона | Ні |
| Наявність пояса | Так |
| Наявність кишень | Так |
| Довжина виробу по спинці | 107 см |
| Колір | Різні кольори |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Подарункова упаковка | Так |
| Міжнародний розмір | XL |
| Стан | Новий |
| Сезон | Літо |
| Стать | Жіноча |
Інформація для замовлення
- Ціна: 430 ₴

