Новинка

Халат жіночий велюровий на блискавці з 50 по 58 розмiр арт. S 1
440 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: S 1
+380 (68) 993-88-70
Олена- +380 (97) 704-62-49Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий велюровий халат. Розмір 50-58. На блискавці, дві кишені. Можна замовити на гурт та роздріб. В упаковці 5 штук різного кольору та різного розміру.Виберіть розмір на сайті, наявність забарвлення уточнюйте на момент замовлення.
Розміри:
XL-50 розмір. ОГ-58 см. ОБ-60см.Довжина-104 см
2XL-52 розмір. ОГ-60 см.ОБ-62см. Довжина-106 см
3XL-54 розмір. ОГ-62 см.ОБ-64см. Довжина-108 см
4XL-56 розмір. ОГ-64 см.ОБ-66см. Довжина — 110 см
5XL-58 розмір. ОГ-66 см.ОБ-68см. Довжина — 112 см
!!!ВАЖЛИВО!!! Відправляємо тільки по вашим замірам!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Довжина виробу по спинці | 104 см |
| Довжина рукава | Три чверті |
| Довжина халата | Середня довжина |
| Застібка | Блискавка |
| Колір | Різні кольори |
| Міжнародний розмір | XL |
| Наявність капюшона | Ні |
| Наявність кишень | Так |
| Наявність пояса | Так |
| Обхват грудей | 58 см |
| Обхват стегон | 60 см |
| Обхват талії | 58 см |
| Подарункова упаковка | Так |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50 |
| Сезон | Всесезонний |
| Склад | віскоза |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Велюр |
| Тип халата | Домашній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 440 ₴




