Топ

Халат жіночий трикотажний на блискавці 52/54 розмір Китай арт.А-156
430 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: A-156
+380 (68) 993-88-70
Олена- +380 (97) 704-62-49Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий літній халат із однотонного бавовняного трикотажу. Прямий крій із коротким рукавом, поясок зав'язується ззаду, регулює об'єм по талії, кишені та лінія блискавки окантовані контрастною тканиною.Розмір: 52/54, 54/56, 56/58, 58/60, 60/62.
| Розмір | Напів-Обхват Груді (см.) | Довжина (см.) |
|---|---|---|
| 52/54 | 60 | 106 |
| 54/56 | 62 | 106 |
| 56/58 | 64 | 110 |
| 58/60 | 66 | 111 |
| 60/62 | 68 | 115 |
!!!ВАЖЛИВО!!! Вiдправляємо халат в роздрiб тільки за вашими вимірами!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 52/54 |
| Обхват грудей | 120 см |
| Обхват талії | 120 см |
| Обхват стегон | 120 см |
| Тип халата | Домашній |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Склад | бавовна |
| Довжина халата | Середня довжина |
| Довжина рукава | Короткий |
| Застібка | Блискавка |
| Наявність капюшона | Ні |
| Наявність пояса | Так |
| Наявність кишень | Так |
| Довжина виробу по спинці | 106 см |
| Колір | Різні кольори |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Оздоблення та прикраси | Друкований малюнок |
| Подарункова упаковка | Так |
| Стан | Новий |
| Сезон | Всесезонний |
| Стать | Жіноча |
Інформація для замовлення
- Ціна: 430 ₴

