Топ

Халат трикотажний жіночий на блискавці без рукав 58 розмір арт.S-39
460 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: S-39
+380 (68) 993-88-70
Олена- +380 (97) 704-62-49Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий трикотажний бавовняний халат із коротким рукавом, прямого крою, на блискавці. Дві кишені, пояс. Розміри: 58,60,62,64,66.
| Розмір | Напів-обхват Груді (см.) | Довжина (см.) |
|---|---|---|
| 58 | 60 | 107 |
| 60 | 63 | 111 |
| 62 | 67 | 111 |
| 64 | 70 | 115 |
| 66 | 72 | 115 |
!!!ВАЖЛИВО!!! Халат вiдправляэємо тільки за вашими вимірами!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 58 |
| Обхват грудей | 120 см |
| Обхват талії | 122 см |
| Обхват стегон | 124 см |
| Тип халата | Домашній |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Склад | бавовна 100% |
| Довжина халата | Середня довжина |
| Довжина рукава | Короткий |
| Застібка | Блискавка |
| Наявність капюшона | Ні |
| Наявність пояса | Так |
| Наявність кишень | Так |
| Довжина виробу по спинці | 107 см |
| Колір | Червоний |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Подарункова упаковка | Так |
| Стан | Новий |
| Сезон | Літо |
| Стать | Жіноча |
Інформація для замовлення
- Ціна: 460 ₴

