Новинка

Халат жіночий трикотажний 52/54 розмір арт.1591
430 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1591
+380 (68) 993-88-70
Олена- +380 (97) 704-62-49Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий легкий трикотажний халат на блискавці, з пояском, що стягує об'єм по лінії талії. З боків для зручності є накладні кишені. Розміри: 52/54, 54/56, 56/58, 58/60, 60/62.
| Розмір | Напів-Обхват Груді (см.) | Довжина (см.) |
|---|---|---|
| 52-54 | 60 | 106 |
| 54-56 | 62 | 108 |
| 56-58 | 64 | 112 |
| 58-60 | 66 | 114 |
| 60-62 | 68 | 116 |
!!!ВАЖЛИВО!!! Вiдправляємо халат тільки за вашими вимірами!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 52 |
| Обхват грудей | 120 см |
| Обхват талії | 122 см |
| Обхват стегон | 124 см |
| Тип халата | Домашній |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Склад | бавовна |
| Довжина халата | Середня довжина |
| Довжина рукава | Короткий |
| Застібка | Блискавка |
| Наявність капюшона | Ні |
| Наявність пояса | Так |
| Наявність кишень | Так |
| Довжина виробу по спинці | 106 см |
| Колір | Бордовий |
| Візерунки і принти | Смужка |
| Оздоблення та прикраси | Друкований малюнок |
| Подарункова упаковка | Так |
| Стан | Новий |
| Сезон | Літо |
| Стать | Жіноча |
Інформація для замовлення
- Ціна: 430 ₴

