Новинка

Халат жіночий трикотажний на гудзиках 56/58 розмір арт. D-3320
460 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: D-3320
+380 (68) 993-88-70
Олена- +380 (97) 704-62-49Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночiй халат бавовна.На блискавці, дві кишені. Розмір: 56/58, 58/60, 60/62, 62/64, 64/66. Виберіть розмір за таблицею.
| Розмір | Напів-обхват Груді | Довжина: |
|---|---|---|
| 56-58 | 64 | 112 |
| 58-60 | 66 | 114 |
| 60-62 | 68 | 116 |
| 62-64 | 70 | 118 |
| 64-66 | 72 | 120 |
!!!ВАЖНО!!! Вiдправляємо халат тільки за вашими вимірами!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 58 |
| Обхват грудей | 128 см |
| Обхват талії | 130 см |
| Обхват стегон | 132 см |
| Тип халата | Домашній |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Склад | віскоза |
| Довжина халата | Середня довжина |
| Довжина рукава | Короткий |
| Застібка | Гудзики, Блискавка |
| Наявність капюшона | Ні |
| Наявність пояса | Так |
| Наявність кишень | Так |
| Довжина виробу по спинці | 112 см |
| Колір | Фіолетовий |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Подарункова упаковка | Так |
| Стан | Новий |
| Сезон | Літо |
Інформація для замовлення
- Ціна: 460 ₴




