Топ

Жіночий трикотажний літній халат на блискавці 48 розмір Китай арт.S-66
430 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: S-66
+380 (68) 993-88-70
Олена- +380 (97) 704-62-49Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Жіночий літній халат зроблений із бавовняного трикотажу. Модель застібається на блискавку. Має дві кишені і прояс.
| Розмір | Напів-обхват Груді (см.) | Довжина (см.) |
|---|---|---|
| 48(XL) | 52 | 105 |
| 50(2XL) | 54 | 108 |
| 52(3XL) | 56 | 109 |
| 54(4XL) | 58 | 110 |
| 56(5XL) | 60 | 112 |
!!!ВАЖЛИВО!!! Халат вiдправляємо тільки за вашими вимірами!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48 |
| Обхват грудей | 104 см |
| Обхват талії | 104 см |
| Обхват стегон | 104 см |
| Тип халата | Домашній |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Склад | бавовна |
| Довжина халата | Середня довжина |
| Довжина рукава | Короткий |
| Застібка | Блискавка |
| Наявність капюшона | Ні |
| Наявність пояса | Так |
| Наявність кишень | Так |
| Довжина виробу по спинці | 105 см |
| Колір | Різні кольори |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Оздоблення та прикраси | Волани |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Міжнародний розмір | XL |
| Стан | Новий |
| Сезон | Всесезонний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 430 ₴





