Новинка

Халат жіночий літній трикотажний на блискавці 56/58 розміру арт.S 780
460 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: S 780
+380 (68) 993-88-70
Олена- +380 (97) 704-62-49Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий літній трикотажний, халат на блискавці. Подiл і пройма по лінії плеча, прикрашені оборкою, поясок зав'язується ззаду, регулює обсяг талії, з боків зручні накладні кишені. Розміри: 56/58, 58/60, 60/62, 62/64, 64/66.
| Розмір | Напів-Обхват Груді (см.) | Напiв-Обхват Стегон(см.) | Довжина (см.) |
|---|---|---|---|
| 56/58(10) | 68 | 70 | 104 |
| 58/60(12) | 70 | 72 | 106 |
| 60/62(14) | 72 | 74 | 108 |
| 62/64(16) | 74 | 76 | 110 |
| 64/66(18) | 76 | 78 | 112 |
!!!ВАЖЛИВО!!! Халат вiдправляємо тільки за вашими вимірами!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 56/58 |
| Обхват грудей | 136 см |
| Обхват талії | 138 см |
| Обхват стегон | 140 см |
| Тип халата | Домашній |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Склад | бавовна |
| Довжина халата | Середня довжина |
| Довжина рукава | Короткий |
| Застібка | Блискавка |
| Наявність капюшона | Ні |
| Наявність пояса | Так |
| Наявність кишень | Так |
| Довжина виробу по спинці | 104 см |
| Колір | Синій |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Оздоблення та прикраси | Волани |
| Подарункова упаковка | Так |
| Стан | Новий |
| Сезон | Літо |
| Стать | Жіноча |
Інформація для замовлення
- Ціна: 460 ₴








