Топ

Халат жіночий велюровий на гудзиках з 50 по 58 розмір арт.S-3
440 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: S 3
+380 (68) 993-88-70
Олена- +380 (97) 704-62-49Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий велюровий халат. Розмір з 50 по 58. В упаковці 5шт. різного розміру та різних кольорів. На гудзиках, дві кишені. Можна замовити на гуртом або в роздріб, вибравши розмір по таблиці
| РОЗМІР | ОБСЯГ ПО ГРУДЯХ(см) | ДОВЖИНА ВИРОБУ(см) |
|---|---|---|
| 50 | 112 | 102 |
| 52 | 116 | 104 |
| 54 | 120 | 106 |
| 56 | 124 | 110 |
| 58 | 128 | 110 |
наявність забарвлення уточнюйте на момент замовлення.
!!!ВАЖЛИВО!!! Відправляємо тільки по вашим замірам!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50 |
| Обхват грудей | 112 см |
| Обхват талії | 112 см |
| Обхват стегон | 116 см |
| Тип халата | Домашній |
| Тип тканини | Велюр |
| Склад | бавовна |
| Довжина халата | Середня довжина |
| Довжина рукава | Довгий |
| Застібка | Гудзики |
| Наявність капюшона | Ні |
| Наявність пояса | Так |
| Наявність кишень | Так |
| Довжина виробу по спинці | 102 см |
| Колір | Різні кольори |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Подарункова упаковка | Так |
| Стан | Новий |
| Сезон | Всесезонний |
| Стать | Жіноча |
Інформація для замовлення
- Ціна: 440 ₴






