Новинка

Халат жіночий байковий на гудзиках 2 кишені з 50 по 58 розмір виробництва Китай Арт S 7
420 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: S 7
+380 (68) 993-88-70
Олена- +380 (97) 704-62-49Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий байковий халат на гудзиках з пояском який регулює повноту по лінії талії. З боків дві кишені. Розміри з 50 по 58. Можна замовити гуртом 5 шт. різного кольору та розміру, або в роздріб вибравши свій розмір по розмірной сітці.
| РОЗМІР | ОБСЯГ ГРУДЕЙ(СМ) | ДОВЖИНА ВИРОБУ(СМ) |
|---|---|---|
| 50 | 112 | 100 |
| 52 | 116 | 104 |
| 54 | 120 | 106 |
| 56 | 124 | 108 |
| 58 | 128 | 110 |
наявність забарвлення уточнюйте на момент замовлення.
!!!ВАЖЛИВО!!! Халат відправляємо тільки по вашим замірам!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50 |
| Обхват грудей | 112 см |
| Обхват талії | 112 см |
| Обхват стегон | 112 см |
| Тип халата | Домашній |
| Тип тканини | Бавовна |
| Склад | 100% бавовна |
| Довжина халата | Середня довжина |
| Довжина рукава | Довгий |
| Застібка | Гудзики |
| Наявність капюшона | Ні |
| Наявність пояса | Так |
| Наявність кишень | Так |
| Довжина виробу по спинці | 100 см |
| Колір | Різні кольори |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Подарункова упаковка | Так |
| Стан | Новий |
| Сезон | Всесезонний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420 ₴

