Топ

Халат жіночий байковий на блискавці довгий рукав із 50 по 58 розмір виробництва Китай Арт S 4
390 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: S 4
+380 (68) 993-88-70
Олена- +380 (97) 704-62-49Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий байковий халат із довгим рукавом, прямого крою.Поясок, що зав'язується ззаду, регулює повноту, з боків виробу накладні кишені. Можна замовити гуртом 5 шт. різного кольору з 50 до 58 розмір або в роздріб, вибравши розмір за таблицею, кольор уточнюйте на момент замовлення.
| РОЗМІР | ОБСЯГ ГРУДІ (СМ) | ДОВЖИНА (СМ) |
| 50 | 118 | 106 |
| 52 | 122 | 108 |
| 54 | 126 | 113 |
| 56 | 130 | 115 |
| 58 | 136 | 118 |
!!!ВАЖЛИВО!!! Халат відправляємо тільки по вашим замірам!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50 |
| Обхват грудей | 118 см |
| Обхват талії | 118 см |
| Обхват стегон | 118 см |
| Тип халата | Домашній |
| Тип тканини | Бавовна |
| Склад | 100% бавовна |
| Довжина халата | Середня довжина |
| Довжина рукава | Довгий |
| Застібка | Блискавка |
| Наявність капюшона | Ні |
| Наявність пояса | Так |
| Наявність кишень | Так |
| Довжина виробу по спинці | 106 см |
| Колір | Різні кольори |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Подарункова упаковка | Так |
| Стан | Новий |
| Сезон | Всесезонний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 390 ₴

