
Жіночий брючний костюм, розмір: 48-54
930 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: М 718
+380 (68) 993-88-70
Олена- +380 (97) 704-62-49Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий брючний костюм. Тканина: вельвет. У упаковці 4 шт. різних кольорів і розмірів. Колір: мокко, фреза, світло-сірий, оливка, графіт, джинсовий, чорний. Розмір: 48/50/52/54. Є роздріб. Мінімальна сума замовлення на сайті від 250 грн.
Заміри: Кофта: Обхват грудей/довжина виробу/довжина рукава:
48р: 120/64/74
50р: 124/65/75
52р: 128/66/76
54р: 132/67/77
Штани: об'єм стегон/довжина
48р: 110/104
50р: 114/105
52р: 118/106
54р: 122/107
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Верх | Кофта |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина рукава вироба | 77 см |
| Колір | Різні кольори |
| Костюм складається з | Штани, кофта |
| Міжнародний розмір | 3XL-4XL |
| Низ | Штани |
| Обхват грудей | 132 см |
| Обхват стегон | 122 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48/50 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Стан | Новий |
| Стиль | Діловий |
| Тип | Діловий костюм |
| Тип коміра | Стійка |
| Тип тканини | Вельвет |
| Фасон вирізу горловини | V-подібний |
| Фасон рукава | Довгий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 930 ₴





