
Жіночий літній костюм жатка, розмір: 42-48
680 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: М 727
+380 (68) 993-88-70
Олена- +380 (97) 704-62-49Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий літній костюм жатка, футболки + штани. У упаковці 4 шт. різних кольорів і розмірів. Колір: мокко, електрик, пудра, блакитний, коричневий, бежевий, графіт, трав'яний, фреза, оливка, чорний. Розмір: 42/44/46/48. Є роздріб. Мінімальна сума замовлення на сайті від 250 грн.
Заміри: Футболка обхват грудей/обхват талії/довжина:
42р: 104/104/61
44р: 108/108/62
46р: 112/112/63
48р: 116/116/64
Штани об'єм талії/об'єм стегон/довжина:
42р: 66/104/105
44р: 70/108/106
46р: 74/112/107
48р: 78/116/108
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Верх | Футболка |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Властивості тканини | Повітропроникність, Еластичність висока / Стрейч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Різні кольори |
| Костюм складається з | Штани, Футболка |
| Міжнародний розмір | L-XL |
| Низ | Штани |
| Обхват грудей | 116 см |
| Обхват стегон | 116 см |
| Обхват талії | 78 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/46 |
| Сезон | Весна/Літо |
| Стан | Новий |
| Стиль | Повсякденний |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Тип застежки | Шнурки |
| Тип тканини | Жатка |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Короткий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 680 ₴









