
Жіноча шовкова блузка, розмір: 42-56
560 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: М 761
+380 (68) 993-88-70
Олена- +380 (97) 704-62-49Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Модна жіноча сорочка. Тканина: шовк Армані Туреччина. У упаковці 4 шт. різних розмірів і кольорів. Колір: чорно-білий, чорний мокко. Розмір: 42-44/46-48/50-52/54-56. Є роздріб. Мінімальна сума замовлення на сайті від 250 грн.
Заміри: Обхват грудей/довжина виробу/довжина рукава від шиї:
42-44р-100/71/72
46-48р-108/72/74
50-52р-116/73/76
54-56р-124/75/78
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Блузка |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Довжина від горловини до низу вироба | 75 см |
| Довжина рукава вироба | 78 см |
| Застібка | Гудзики |
| Колір | Різні кольори |
| Міжнародний розмір | 4XL-5XL |
| Обхват грудей | 124 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/44 |
| Сезон | Весна/Літо |
| Силует | Прямий |
| Стан | Новий |
| Стиль | Діловий |
| Тип сорочкового коміра | Комір-стійка |
| Тип тканини | Шовк |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Фасон рукава | Довгий |
| Фасони | Блуза - сорочка |
| Ширина виробу | 124 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 560 ₴



