Новинка

Жіноча трикотажна нічна сорочка 48 розмір арт.АТ-628
380 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: АТ-628
+380 (68) 993-88-70
Олена- +380 (97) 704-62-49Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча трикотажна нічна сорочка - туніка з кишенями. Малюнок-накат, не стирається при пранні. Розмір З 48 по 62. Колір: фіолетовий, рожевий.
| Розмір | Ог |
ОС |
Довж. |
| 48 | 100 | 108 | 96 |
| 50 | 104 | 112 | 96 |
| 52 | 108 | 116 | 98 |
| 54 | 112 | 120 | 100 |
| 56 | 116 | 124 | 102 |
| 58 | 120 | 128 | 103 |
| 60 | 124 | 132 | 105 |
| 62 | 128 | 136 | 106 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48 |
| Обхват грудей | 100 см |
| Обхват стегон | 108 см |
| Вид виробу | Нічна сорочка |
| Колір | Фіолетовий |
| Силует | Прямий |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Склад | бавовна |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Оздоблення та прикраси | Кант з тканини |
| Фасон рукава | Три чверті |
| Довжина виробу | 96 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 380 ₴



