Топ

Жіночі велюрові халати з 58 по 66 розмір арт.S-96
560 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: S 96
+380 (68) 993-88-70
Олена- +380 (97) 704-62-49Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий велюровий халат. Розмір 58-66. На блискавці, дві кишені. Можна замовити гуртом в упаковці 5шт.різного кольору та різних розмірів,або в роздріб, виберавши свій розмір по таблиці
| РОЗМІР | ОБСЯГ ПО ГРУДЯХ(см) | ОБСЯГ СТЕГОН(см) | ДОВЖИНА ВИРОБУ(см) |
|---|---|---|---|
| 58 | 140 | 144 | 108 |
| 60 | 144 | 148 | 110 |
| 62 | 148 | 152 | 112 |
| 64 | 152 | 156 | 114 |
| 66 | 156 | 160 | 116 |
наявність забарвлення уточнюйте на момент замовлення.
!!!ВАЖЛИВО!!! Відправляємо тільки по вашим замірам!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Узбекистан |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 58 |
| Обхват грудей | 140 см |
| Обхват талії | 140 см |
| Обхват стегон | 144 см |
| Тип халата | Домашній |
| Тип тканини | Велюр |
| Склад | бавовна |
| Довжина халата | Середня довжина |
| Довжина рукава | Три чверті |
| Застібка | Блискавка |
| Наявність капюшона | Ні |
| Наявність пояса | Так |
| Наявність кишень | Так |
| Довжина виробу по спинці | 108 см |
| Колір | Різні кольори |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Подарункова упаковка | Так |
| Стан | Новий |
| Сезон | Всесезонний |
| Стать | Жіноча |
Інформація для замовлення
- Ціна: 560 ₴

