Новинка

Жіночий велюровий халат на блискавці з 48 по 56 розмір Арт S-86
530 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: S 86
+380 (68) 993-88-70
Олена- +380 (97) 704-62-49Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий велюровий халат. на блискавці, дві кишені, з комірцем. Розміри з 48 до 56. Можна замовити гуртом в упаковці 5 штук різного кольору та розміру, або в роздріб, вибравши свій розмір за таблицею
| РОЗМІР | ОБСЯГ ГРУДІ(см) | ОБСЯГ БЕДЕР(см) | ДОВЖИНА(см) |
|---|---|---|---|
| 48 | 120 | 124 | 104 |
| 50 | 124 | 128 | 106 |
| 52 | 128 | 132 | 108 |
| 54 | 132 | 136 | 110 |
| 56 | 140 | 144 | 112 |
Наявність забарвлення уточнюйте на момент замовлення.
!!!ВАЖЛИВО!!! Відправляємо тільки за вашими вимірами!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Узбекистан |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48 |
| Обхват грудей | 120 см |
| Обхват талії | 120 см |
| Обхват стегон | 124 см |
| Тип халата | Домашній |
| Тип тканини | Велюр |
| Склад | бавовна |
| Довжина халата | Середня довжина |
| Довжина рукава | Три чверті |
| Застібка | Блискавка |
| Наявність капюшона | Ні |
| Наявність пояса | Так |
| Наявність кишень | Так |
| Довжина виробу по спинці | 104 см |
| Колір | Різні кольори |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Подарункова упаковка | Так |
| Стан | Новий |
| Сезон | Всесезонний |
| Стать | Жіноча |
Інформація для замовлення
- Ціна: 530 ₴

