Хит сезона

Халат жіночий довгий махровий з капюшоном на запах різного кольору арт.Т 30
1 600 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Т 30
+380 (68) 993-88-70
Олена- +380 (97) 704-62-49Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Максимально довгий халат із капюшоном та великими кишеннями. Халат зроблений на запах з поясочком. Неймовірно м'який, теплий і приємний на дотик. Після прання залишається як новий. Можна придбати гуртом або в роздріб, вибравши свій розмір за таблицею.
| Розмір халата | 46-48 | 50-54 | 56-60 |
|---|---|---|---|
| Довжина халата | 154 | 156 | 158 |
| Довжина рукава | 68 | 70 | 72 |
| Ширина по стегнах | 130 | 145 | 155 |
Мінімальна сума замовлення на сайті 250 грн.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Туреччина |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина виробу по спинці | 144 см |
| Довжина рукава | Довгий |
| Довжина халата | Довгий |
| Застібка | На запах |
| Колір | Персиковий |
| Міжнародний розмір | XL-4XL |
| Наявність капюшона | Так |
| Наявність кишень | Так |
| Наявність пояса | Так |
| Обхват грудей | 130 см |
| Обхват стегон | 135 см |
| Обхват талії | 130 см |
| Оздоблення та прикраси | Мережива |
| Подарункова упаковка | Так |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/48 |
| Сезон | Зима |
| Склад | мікрофібра |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Махра |
| Тип халата | Банний |
| Основні атрибути | |
| Вид виробу | Халат |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 600 ₴










