Новинка

Халат жіночий трикотажний на блисківці 48 розмір арт.А-2504
430 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: А-2504
+380 (68) 993-88-70
Олена- +380 (97) 704-62-49Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Халат із легкого трикотажу з коротким рукавом і накладними кишенями.На халаті передбачений поясок. Розмір: 48, 50, 52, 54, 56.
| Розмір | Напів-обхват Груді (см.) | Напів-обхват стегон (см). | Довжина (см.) |
|---|---|---|---|
| 48 | 60 | 64 | 107 |
| 50 | 62 | 66 | 109 |
| 52 | 64 | 68 | 111 |
| 54 | 66 | 70 | 112 |
| 56 | 68 | 72 | 113 |
!!! ВАЖЛИВО!!! Халат у роздріб вiдправляємо тільки за вашими вимірами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48 |
| Обхват грудей | 120 см |
| Обхват талії | 125 см |
| Обхват стегон | 128 см |
| Тип халата | Домашній |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Склад | віскоза |
| Довжина халата | Середня довжина |
| Довжина рукава | Короткий |
| Застібка | Блискавка |
| Наявність капюшона | Ні |
| Наявність пояса | Так |
| Наявність кишень | Так |
| Довжина виробу по спинці | 107 см |
| Колір | Різні кольори |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Подарункова упаковка | Так |
| Стан | Новий |
| Сезон | Всесезонний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 430 ₴


