Новинка

Халат жіночий тонкий трикотаж на блисківці 56 розмір Китай арт.А-154
460 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: А-154
+380 (68) 993-88-70
Олена- +380 (97) 704-62-49Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Халат із легкого трикотажу з коротким рукавом і накладними кишенями.На халаті передбачений поясок.Розмір: 56, 58, 60, 62, 64.
| Розмір | Напів-Обхват Груді (см.) | Напів-Обхват Стегон (см). | Довжина (см.) |
|---|---|---|---|
| 56 | 62 | 65 | 110 |
| 58 | 64 | 67 | 112 |
| 60 | 65 | 69 | 112 |
| 62 | 66 | 72 | 113 |
| 64 | 68 | 74 | 115 |
!!! ВАЖЛИВО!!! Халат у роздріб вiдправляємо тільки за вашими вимірами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 54/56 |
| Обхват грудей | 124 см |
| Обхват талії | 126 см |
| Обхват стегон | 130 см |
| Тип халата | Домашній |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Склад | бавовна |
| Довжина халата | Середня довжина |
| Довжина рукава | Короткий |
| Застібка | Блискавка |
| Наявність капюшона | Ні |
| Наявність пояса | Так |
| Наявність кишень | Так |
| Довжина виробу по спинці | 110 см |
| Колір | Різні кольори |
| Візерунки і принти | Смужка |
| Оздоблення та прикраси | Друкований малюнок |
| Подарункова упаковка | Так |
| Стан | Новий |
| Сезон | Всесезонний |
| Стать | Жіноча |
Інформація для замовлення
- Ціна: 460 ₴


