Новинка

Халат жіночий тонкий трикотаж на блискавці з кишенями з 52 по 60 розмір виробництва Китай арт.D 2026
420 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: D 2026
+380 (68) 993-88-70
Олена- +380 (97) 704-62-49Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Халат із легкого трикотажу з коротким рукавом і накладними кишенями.На халаті передбачений поясок, що зав'язується ззаду, регулюючи об'єм по талії.Можно придбати ГУРТОМ — у пачці 5 халатів різного розміру та різного кольору або в роздріб, вибравши свій розмір за таблицею. Ця модель представлена в розмірному ряді-с 52 по 60 розмір.
| Розмір | Напів-Обхват Груді (см.) | Напів-Обхват Стегон (см). | Довжина (см.) |
|---|---|---|---|
| 52-54 | 59 | 65 | 108 |
| 54-56 | 63 | 67 | 109 |
| 56-58 | 64 | 68 | 110 |
| 58-60 | 65 | 69 | 114 |
| 60-62 | 66 | 70 | 115 |
Під час вибору розміру у роздріб, колір не вибирається.
!!! ВАЖЛИВО!!! Халат у роздріб вiдправляємо тільки за вашими вимірами.
Мінімальна сума замовлення на сайті від 250 грн.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Довжина виробу по спинці | 108 см |
| Довжина рукава | Короткий |
| Довжина халата | Середня довжина |
| Застібка | Блискавка |
| Колір | Різні кольори |
| Міжнародний розмір | 2XL |
| Наявність капюшона | Ні |
| Наявність кишень | Так |
| Наявність пояса | Так |
| Обхват грудей | 128 см |
| Обхват стегон | 130 см |
| Обхват талії | 128 см |
| Подарункова упаковка | Так |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 52/54 |
| Сезон | Всесезонний |
| Склад | бавовна |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Тип халата | Домашній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420 ₴


