Новинка

Халат літній трикотажний на змійці з 50 по 60 розмір бавовна арт.D 2025
420 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: D 2025
+380 (68) 993-88-70
Олена- +380 (97) 704-62-49Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Халат із легкого трикотажу, без рукавів із кишенями.На халаті передбачений поясок, що зав'язується ззаду, регулюючи об'єм по талії.Можно придбати ГУРТОМ - у пачці 5 халатів різного розміру та різного кольору або в роздріб, вибравши свій розмір за таблицею. Ця модель представлена в розмірному ряді НОРМА з 50 до 60 розміру.
| Розмір | Напів-обхват Груді (см.) | Напів-обхват стегон (см). | Довжина (см.) |
|---|---|---|---|
| 50 | 62 | 66 | 109 |
| 52 | 64 | 67 | 111 |
| 54 | 66 | 70 | 112 |
| 56 | 68 | 71 | 112 |
| 58 | 70 | 72 | 113 |
| 60 | 72 | 74 | 113 |
!!! ВАЖЛИВО!!! Халат у роздріб вiдправляємо тільки за вашими вимірами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Довжина виробу по спинці | 109 см |
| Довжина рукава | Без рукава |
| Довжина халата | Середня довжина |
| Застібка | Блискавка |
| Колір | Різні кольори |
| Наявність капюшона | Ні |
| Наявність кишень | Так |
| Наявність пояса | Так |
| Обхват грудей | 124 см |
| Обхват стегон | 132 см |
| Обхват талії | 125 см |
| Подарункова упаковка | Так |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50 |
| Сезон | Всесезонний |
| Склад | бавовна |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Тип халата | Домашній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420 ₴


