Новинка

Жіноча трикотажна нічна сорочка з 48 по 58 розмір арт.В-021
360 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: В-021
+380 (68) 993-88-70
Олена- +380 (97) 704-62-49Олена
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Жіноча трикотажна нічна сорочка, на тонких брителях.Розміри з 48 по 58. Бавовна- 100%.Можна замовити на гурт та роздріб.
Розміри напівобхват
| РОЗМІР | ОБХВАТ ГРУДЕЙ(см) | ДОВЖИНА(см) |
|---|---|---|
| 48 | 96 | 98 |
| 50 | 100 | 12 |
| 52 | 108 | 104 |
| 54 | 112 | 106 |
| 56 | 112 | 108 |
| 58 | 116 | 108 |
ВАЖЛИВО!!! Відправляємо тільки по ваших замірах!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48 |
| Обхват грудей | 96 см |
| Обхват талії | 96 см |
| Обхват стегон | 98 см |
| Вид виробу | Нічна сорочка |
| Колір | Молочний |
| Силует | Напівприлеглий |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Склад | бавовна |
| Властивості тканини | Еластичність висока / Стрейч, Повітропроникність |
| Візерунки і принти | Сердечка |
| Оздоблення та прикраси | Кант з тканини |
| Довжина виробу | 98 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 360 ₴

