
Матрац ватний 60/120см розмір арт.МВ-7005
510 ₴
- В наявності
- Код: МВ-7005
- +380 (97) 704-62-49Олена
Матрац ватний висота +-10см
Розміри :
Дитячі
-60*120
-60*140
Загальні:
-70*200 вага-4.200кг
-80*200 вага-5.000 кг
-90*200 вага-5.500 кг
-100*200 вага-6.000кг
-110*200 вага-6.600кг
-120*200 вага-7.200кг
-130*200 вага-7.600кг
-140*200 вага-7.800кг
-150*200 вага-9.000кг
-160*200 вага- 10.000кг
-180*200 вага-10.500кг
Складається з матеріалів:
Тканина полікоттон- складається з бавовни та натуральних волокон (поліестеру), що зберігає тепло, а по дотику є м'яким і пружним.
Поролон - спінений пінополіуретан (ППУ), що використовується як опорний, пом'якшувальний та ізоляційний матеріал (в розмірах 70,80 та 90).
Регенероване волокно - це обрізки швейного виробництва, оброблені та розволокнені на спеціальному устаткуванні, до стану вати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Форма матраца | прямокутний |
| Тип матраца | безпружинний |
| Розмір матраца, см | 60х120 |
| Висота | 10 см |
| Наповнення матраца | пінополіуретан, бавовняна вата |
| Ефект "Зима - Літо" | Ні |
| Ортопедичні властивості | Ні |
| Анатомічні властивості | Ні |
| Посилений каркас матраца (периметр матраца) | Ні |
| Допустима різниця у вазі | 1 кг |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 1 | м'який |
| Сторона матраца 2 | м'який |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | полікотон |
| Сторона чохла 2 | полікотон |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 120 см |
| Ширина | 60 см |
| Комплектація матраца | |
| Знімний наматрацник | Ні |
| Аератори | Ні |
| Ручки для перенесення | Ні |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Знімний чохол матраца | Ні |
| Водонепроникний чохол | Ні |
| Повітропроникний чохол | Так |
| Пиловідштовхуючі властивості чохла | Ні |
| Вогнезахисне покриття чохла | Ні |
| Антистатичні властивості матраца | Ні |
| Антибактеріальне просочення чохла | Ні |
| Підвищена стійкість матраца до сторонніх запахів | Ні |
- Ціна: 510 ₴

